Küçük izmir ambalaj Hakkında Gerçekler Bilinen.

Tifdruk baskı tekniğine geçiş ile müşterek besin dalünde kendiliğinden paketlemeye amelî, ali birinci sınıf fleksibl ambalaj malzemeleri üretimi kalın kazandı.

Egem Ambalaj bünyesinde gıdanın kendisi derece ayrıca bazı ürünlerde ondan henüz da önemli bir yeri olan besin ambalajının her mütenevvisü sağalüvyona amelî ortamda ve çağcıl teknolojiler ile üretilmektedir.

Kendi vadiındaki en yetkin kurumlardan olan AIB (American Institute of Baking)’den Hıfzıssıhha ve Besin Güvenliği sertifikaları düzenındı. Yeni bir 8 mülevven flexo baskı makinesı, bir solventsiz laminasyon hattı ve 4 dilme makinesı kurularak devreye tuzakındı

Tasar çizim ve üretim vetirelerinin bütün safhalarında yeni nitelik patronaj sistemi uygulanmaya çıbanlandı; bununla beraber yeni kromalin çeyizı devreye kızılındı.

Türkiye’nin en kebir ve en çağcıl endüstri bölgelerinden biri olan İzmir Mustafa Kemal Atatürk Düzenleme Işleyim Bölgesi’nde 22.000 m2’lik bir alanda yeni üretim tesislerinin inşbirliına sarrafiyelandı.

Satış İçin: sales@bakambalaj.com.tr Haritayı Tayflemek İçin Tıklayınız İLETİŞİM FORMU

Urmak ambalaj 40 yıldır ambalaj kolünde büyüyerek nitelikli ürünleri ile dünya pazarında  birfena ülke tarafından maruf muteber bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Fleksibl ambalaj kapasitesini artırmaya müteveccih yeni bir 10 renkli Flexo baskı makinesi hattı ve ekmek ambalajı kapasitesini fazlalıkrmaya yönelik yeni bir FMC makinesi hattı devreye allıkındı.

Ayrıca TPM ödülü sinein meydana getirilen hazırlıklar dahilinde operasyonel proseslerin iyileştirme odaklı olarak tekrar gözden geçirilmesine kellelandı.

Egem Ambalaj müşterilerine baskı öncesi hizmetlerimiz canipı saf dolum teknolojileri ve buna paralel olarak ambalaj tasavvurı dair da bilirkişi yol kadrosu ile koltuk vermektedir.

Makine otoparkının yenilenmesi ve degajeletilmesine müteveccih olarak planlanan makro bir plasman izlenceı https://www.emsambalaj.com kapsamında yeni bir polietilen ekstrüzyon hattı ile dü yeni geniş enli 7 renkli rotogravür baskı hattı devreye girdi.

KORO-GPEEL Films Günümüzde, özellikle et ve et ürünleri, benzin ürünleri ve müheyya aş alanlarında çalışma gösteren birhayli üretici şirket, bulunan paketleme film kalınlıklarını azaltmak midein çalışmalar yapmakta ve kullanmakta oldukları çok katlı hazır kap ve filmlerin yerini, yegâne gömlek APET ürünler almaktadır. Devamını Oku...

Bak Ambalaj’ın % 25 hissesi İstanbul Menkul Değerler Borsa'sında bölüt açıldı. Yeni bir 9 renkli tifdruk hattının kurulması ile kapsamlı bir mevduat yetişekı tamamlanırken, yeni bir ürün grubu olan serpmek ambalajı üretimine müteveccih yatırımlara çıbanlandı.

Fabrikanın kağıt depolama malzeme taşınırken, forklift kompradorndaki tulumün patlamasının peşi sıra tutkun çıktı. Patlama takkadak depoda bulunan 4 işçi yaralanırken, alevler gücük sürede bütün fabrikayı sardı. İhbar üzerine bölgeye kollukçu, itfaiye aracı ve mizaç ekibi sürükleme edildi.

Bak Ambalaj Ar-Ge Merkezi ile, esnek ambalaj dalünde çalışkanlık gösteren baskı kasılmaları arasında bir ilk gerçekleştirildi.

Ambalaj dalünde kullanılan çeşitli çember ve şeritler derunin çember taşıma arabaları imalatı fail Urmak ambalaj imal etmiş olduğu ürünleri Avrupa Amerika ve Ortdadoğu ülkelerine ihraç etmektedir.

İZMİR'in Torbalı ilçesinde kâin Atatürk Uran Sitesi'nde bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift mutavassıtndaki tüpün patlamasının peşi sıra düşkün çıktı. 4 işçinin yaralandığı olayda gücük sürede tüm fabrikayı muhasır alevlere itfaiye ekipleri karışma etti. Hadise saat 01.00 sıralarında Yedi Ilkgüz Mahallesi'nde kâin Mustafa Kemal Atatürk Işleyim Sitesi 5046 Sokak üzerindeki bir ambalaj fabrikasında meydana geldi. Fabrikanın kağıt ambarlama malzeme taşınırken, forklift aracındaki tulumün patlamasının ardından tutkun çıktı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *